KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell / blandteknik 13462094
nr 1346 2094
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Akvarell / blandteknik, Signerad, Hammarby IP. Bladets mått: 67x70cm, oramat löst blad
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
fredag 11 september 2020
kl 08:27:30